UAB Plasteda siūlo platų pakavimo medžiagų asortimentą (maišeliai, plėvelės) visoms pramonės šakoms

  • Ypatingą dėmesį skiriame kliento poreikiams, produkcijos kokybei, trumpiems gamybos terminams.
  • Įdėmiai stebime nenutrūkstamą rinkos plėtrą ir orientuojamės į kliento esamus ir būsimus lūkesčius.
  • Profesionaliai patarsime produkcijos pakavimo klausimais, pateiksime išsamią informaciją apie mūsų gaminius.

Pakavimo medžiagos

UAB „Plasteda“ specializuojasi plastikinių pakuočių gamyboje ir tiekime. Mūsų klientai gali rinktis iš plačios prekių pasiūlos: pakavimo maišai ir maišeliai, plėvelės, pagalbinės pakavimo medžiagos. Kaip pakuotės tiekėjas rinkoje dirbame nuo 2007 metų, todėl sukaupta patirtis leidžia įvertinti ir suprasti klientų poreikius bei reaguoti į besikeičiančias rinkos tendencijas. Nuolat investuojame į technologijas bei jų tobulinimą, todėl savo klientams galime pasiūlyti platų gaminių asortimentą, išskirtinę kokybę, lanksčias kainas bei tiekimo terminus. Siekiame sukurti palankias bendradarbiavimo sąlygas savo klientams ir orientuojamės į galutinio rezultato kokybę. Mūsų specialistai puikiai išmano pakavimo technologijas, todėl žinome, kokios pakuotės tinkamiausios konkrečiai prekei ir galime pasiūlyti Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus.

UAB “Plasteda” gaminamą produkcija galima būtų suskirstyti į 3 pagrindines kategorijas:

Pakavimo maišai ir maišeliai
Gaminame įvairių tipų maišus ir maišelius skirtus pirkiniams susidėti ar produkcijai pakuoti. Mūsų gaminamų maišelių asortimentą sudaro paprasti maišeliai, maišeliai su klostėmis, su krašteliu užlenkimui, su iškirsta euro skylute, su iškirsta ovalia rankenėle, marškinėlių tipo maišeliai, perforuoti maišai rulonuose, styginiai užspaudžiami maišai. Galime pasiūlyti bet kokius poreikius atitinkantį plastikinį maišelį, papuoštą įmonės logotipu ar reklama. Gaminame nuo mažiausių maišelių, skirtų arbatai, iki didelių maišų, skirtų čiužiniams pakuoti, todėl visuomet rasite ir išsirinksite Jums tinkamiausią variantą.
Plėvelės
Polietileno plėvelės yra viena dažniausiai pakavimui naudojamų medžiagų. Gaminame ir rinkai siūlome įvairių išmatavimų, storių ar spalvų plėveles. Galime pasiūlyti nuo šilumos susitraukiančias plėveles, plėveles su UV filtrais, perforuotas plėveles. Esant poreikiui, ant plėvelės gali būti spausdinamas įmonės pavadinimas ar logotipas, todėl į tokią plėvelę supakuotas gaminys reprezentuos Jūsų įmonę.
Pagalbinės pakavimo medžiagos
Gaminame ir rinkai siūlome pagalbines pakavimo medžiagas, tokias kaip paletavimo juostos, kurios skirtos tiek automatiniams tiek rankiniam naudojimui, lipnias juostas, bandažavimo juostas. Naudodami mūsų produkciją būsite tikri, kad jūsų gaminiai saugiai supakuoti transportavimui.
Plastiko produkcijos gamyba

Šiuo metu plastikinių maišelių, polietileno plėvelių ir kitos produkcijos gamybai naudojami plastikaidažniausiai yra sintetiniai. Tai reiškia, kad jie yra dirbtinės kilmės, t.y. sukurti ir pagaminti žmonių.Terminas sintezė reiškia įvairių elementų, objekto dalių jungimą ar jungimąsi į visumą, todėl sintetinėsmedžiagos yra tokios medžiagos, kurias sudaro sujungti į visumą tam tikri elementai, šiuo atveju -molekulės. Plastiko statybiniai blokai arba elementai yra mažos organinės molekulės, turinčios angliesatomų. Plastiko gamybai tinkamos molekulės paprastai gaunamos iš naftos ar gamtinių dujų, tačiau jasgalima išgauti ir iš kitų medžiagų, tokių kaip medienos pluoštas, kukurūzai ar netgi banano žievelė.Plastikui gaminti tinkamos molekulės vadinamos monomerais ir jos gali jungtis tarpusavyje,suformuodamos ilgas molekulines grandines, kurios vadinamos polimerais. Cheminė reakcija, kuriosmetu vyksta jungimasis, vadinama polimerizacija.

Iš žemės išgaunamoje žalioje, t.y. neapdirbtoje naftoje yra šimtai skirtingų angliavandenilių, taip pat daugįvairių kitų priemaišų. Naftos perdirbimo gamyklose nafta yra išgryninama ir didelės angliavandeniliųmolekulės yra suskaidomos į mažesnes. Plastiko gamybos įmonės naudoja naftos produktus, kuriuosegausu reikiamų molekulių (monomerų), kurie cheminių reakcijų metu jungiami į polimerus. Galutinisproduktas - įvairių rūšių plastiko dervos, į kurias galima dėti įvairius priedus, taip išgaunant norimassavybes. Priklausomai nuo plastiko produkcijos, kuri gaminama, plastiko derva gamintojams gali būtitiekiama miltelių ar įvairių formų granulių pavidalu. Iš šių granulių gaminama norima produkcija.Gaminant įvairius plastikinius maišelius ir pakuotes iš plastiko granulių formuojama plastiko plėvelė, kurigamybos proceso metu gali būti dekoruojama logotipais ar įvairiais piešiniais. Iš dvigubos plastikoplėvelės formuojami įvairūs maišeliai ar kita produkcija.

UAB “Plasteda” naudojamos gamybos technologijos ir specialistų patirtis leidžia pasiūlyti vartotojamstinkamiausius maišelius ir pakavimo medžiagas, labiausiai atitinkančias vartotojų poreikius. Naudojamosskirtingos polietileno rūšys leidžia gaminiams suteikti norimas fizines charakteristikas, todėl pas musvisuomet rasite sau tinkamiausią produktą.

Detaliau apie UAB "Plasteda" gaminius

Gamindami plastikines pakuotes naudojame įvairių rūšių plastiką. Tai leidžia užtikrinti platesnį gaminių pasirinkimą ir kliento poreikių įgyvendinimą. Gamyboje naudojame įvairių rūšių polietileną (LDPE, MDPE, HDPE), polipropileną, antrines žaliavas. Naudojant skirtingų rūšių plastiką galima užtikrinti norimas fizines produkcijos savybes - tvirtumą, atsparumą pradūrimams, atsparumą tempimui ir kt. Kokybiška ir tinkamai parinkta pakuotė ar maišelis yra vienas iš veiksnių, lemiančių vartotojų pasirinkimą todėl siekiame kokybės ir maksimalaus kliento poreikių įgyvendinimo.

Didelį dėmesį skiriame ekologijai ir skatiname įmonės darbuotojus, kolegas, klientus bei visuomenę atsakingai žiūrėti į plastiko gaminių naudojimą. Gaminame ir siūlome plastikinius maišelius, pagamintus iš perdirbto plastiko, taip pat ekologiškus greitai suyrančius plastikinius maišelius.

Skatiname tiek savo klientus tiek visuomenę neišmesti plastiko atliekų, o atiduoti jas perdirbimui, kadangi rūšiavimas padeda saugoti mūsų gamtinius išteklius. Antrinės plastiko atliekos yra ne tik pigesnis ir ekologiškesnis būdas naujam produktui pagaminti, bet taip pat jų tinkamas naudojimas ir perdirbimas prisideda prie to, kokią aplinką paliksime ateities kartoms. Per ilgus darbo metus pastebėjome, kad požiūris į plastiko atliekų tvarkymą keičiasi ir visuomenei rūpi, kokioje aplinkoje gyvename.