UAB „Plasteda“ siūlo platų pakavimo medžiagų asortimentą visoms pramonės šakoms

  • Ypatingą dėmesį skiriame kliento poreikiams, produkcijos kokybei, trumpiems gamybos terminams.
  • Įdėmiai stebime nenutrūkstamą rinkos plėtrą ir orientuojamės į kliento esamus ir būsimus lūkesčius.
  • Profesionaliai patarsime produkcijos pakavimo klausimais, pateiksime išsamią informaciją apie mūsų gaminius.

UAB “Plasteda” specializuojasi plastikinių pakuočių gamyboje ir tiekime. Savo klientams siūlome įvairių tipų maišus ir maišelius, plėveles, pagalbines pakavimo medžiagas. Rinkoje dirbame nuo 2007 metų, todėl sukaupta patirtis leidžia įvertinti ir suprasti klientų poreikius bei reaguoti į besikeičiančias rinkos tendencijas. Nuolat investuojame į technologijas bei jų tobulinimą,  todėl savo klientams galime pasiūlyti platų gaminių asortimentą, išskirtinę kokybę, lanksčias kainas bei tiekimo terminus. Siekiame sukurti palankias bendradarbiavimo sąlygas savo klientams ir orientuojamės į galutinio rezultato kokybę. Mūsų specialistai puikiai išmano pakavimo technologijas, todėl žinome, kokios pakuotės tinkamiausios konkrečiai prekei ir galime pasiūlyti Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus.

UAB “Plasteda” gaminamą produkcija galima būtų suskirstyti į 3 pagrindines kategorijas:

Maišai ir maišeliai
Gaminame įvairių tipų maišus ir maišelius skirtus pirkiniams susidėti ar produkcijai pakuoti. Mūsų gaminamų maišelių asortimentą sudaro paprasti maišeliai, maišeliai su klostėmis, su krašteliu užlenkimui, su iškirsta euro skylute, su iškirsta ovalia rankenėle, marškinėlių tipo maišeliai, perforuoti maišai rulonuose, styginiai užspaudžiami maišai. Galime pasiūlyti bet kokius poreikius atitinkantį plastikinį maišelį, papuoštą įmonės logotipu ar reklama. Gaminame nuo mažiausių maišelių, skirtų arbatai, iki didelių maišų, skirtų čiužiniams pakuoti, todėl visuomet rasite ir išsirinksite Jums tinkamiausią variantą.
Plėvelės
Polietileno plėvelės yra viena dažniausiai pakavimui naudojamų medžiagų. Gaminame ir rinkai siūlome įvairių išmatavimų, storių ar spalvų plėveles. Galime pasiūlyti nuo šilumos susitraukiančias plėveles, plėveles su UV filtrais, perforuotas plėveles. Esant poreikiui, ant plėvelės gali būti spausdinamas įmonės pavadinimas ar logotipas, todėl į tokią plėvelę supakuotas gaminys reprezentuos Jūsų įmonę.
Pagalbinės pakavimo medžiagos
Gaminame ir rinkai siūlome pagalbines pakavimo medžiagas, tokias kaip paletavimo juostos, kurios skirtos tiek automatiniams tiek rankiniam naudojimui, lipnias juostas, bandažavimo juostas. Naudodami mūsų produkciją būsite tikri, kad jūsų gaminiai saugiai supakuoti transportavimui.
Detaliau apie UAB "Plasteda" gaminius

Gamindami plastikines pakuotes naudojame įvairių rūšių plastiką. Tai leidžia užtikrinti platesnį gaminių pasirinkimą ir kliento poreikių įgyvendinimą. Gamyboje naudojame įvairių rūšių polietileną (LDPE, MDPE, HDPE), polipropileną, antrines žaliavas. Naudojant skirtingų rūšių plastiką galima užtikrinti norimas fizines produkcijos savybes - tvirtumą, atsparumą pradūrimams, atsparumą tempimui ir kt. Kokybiška ir tinkamai parinkta pakuotė ar maišelis yra vienas iš veiksnių, lemiančių vartotojų pasirinkimą todėl siekiame kokybės ir maksimalaus kliento poreikių įgyvendinimo.

Didelį dėmesį skiriame ekologijai ir skatiname įmonės darbuotojus, kolegas, klientus bei visuomenę atsakingai žiūrėti į plastiko gaminių naudojimą. Gaminame ir siūlome plastikinius maišelius, pagamintus iš perdirbto plastiko, taip pat ekologiškus greitai suyrančius plastikinius maišelius.

Skatiname tiek savo klientus tiek visuomenę neišmesti plastiko atliekų, o atiduoti jas perdirbimui, kadangi rūšiavimas padeda saugoti mūsų gamtinius išteklius. Antrinės plastiko atliekos yra ne tik pigesnis ir ekologiškesnis būdas naujam produktui pagaminti, bet taip pat jų tinkamas naudojimas ir perdirbimas prisideda prie to, kokią aplinką paliksime ateities kartoms. Per ilgus darbo metus pastebėjome, kad požiūris į plastiko atliekų tvarkymą keičiasi ir visuomenei rūpi, kokioje aplinkoje gyvename.